Typy na dziś: Singiel na sobotę 5.05.

Oceń

Singla na sobotę 5. dzień maja zagramy w portugalskiej Primeira Liga, w której dojdzie dziś do meczu na szczycie w derbowym pojedynku o miano najlepszej drużyny w Lizbonie. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w starciu Sportingu z Benfiką padną mniej niż trzy gole. Obie drużyny mają po 77 punktów ale wyżej w tabeli jest Benfica, która zajmuje 2. miejsce, gwarantujące grę w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Stawką tego spotkania jest właśnie perspektywa walki o udział w najbardziej prestiżowych rozgrywkach piłkarskich w Europie.

Patrząc historycznie, to derbach Lizbony nie pada wiele bramek. Częste wyniki to 1:1, 1:0, czy 2:0. Owszem czasami zdarzają się spotkania z pokrytą linią 2.5, padają one rzadko.

Uważamy, że stawka tego pojedynku jest zbyt duża, aby obie ekipy pozwoliły sobie na otwartą grę. Spodziewamy się bardzo uważnej gry w obronie obu ekip, a to powinno przynieść niski wynik. Oczywiście nie możemy przewidzieć czerwonej kartki, kontuzji bramkarza lub pięciu nietrafionych karnych. Jednak jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy, nie powinny paść dziś więcej niż dwie bramki.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Sporting Lizbona – Benfica Lizbona, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.79.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…