Typy na dziś: Singiel na środę 11.04.

Oceń

Najchętniej dziś byśmy nie grali, bo poza Ligą Mistrzów i kilkoma „podejrzanymi” spotkaniami, nie ma nic do grania. Jednak jak codziennie coś tam wybraliśmy i kilka typów dziś zagramy.

Do Singla wybraliśmy mecz z angielskiej The Championship i stawiamy, że Derby nie przegra dziś w Wolverhampton. Jest to ryzykowny typ, bo według bukmacherów faworytem są gospodarze. Jednak my wierzymy w Derby, które jest jedną z lepszych drużyn w spotkaniach wyjazdowych. Poza tym Derby bardziej potrzebuje punktów w tym meczu, bo grupa pościgowa o miejsce dające prawo gry w barażach o Premier League jest bardzo blisko.

Wolves mogą już być pewni awansu do ekstraklasy, a Barany będą musiały walczyć do końca. Widzimy w tym meczu remis, ale nie zdziwimy się jak goście zdołają wygrać i wywieźć z trudnego terenu trzy punkty.

Zaznaczamy, że jest to typ z cyklu „high risk high reward”.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Wolves – Derby, typ: X2, kurs: 2.34.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…