Typy na dziś: Singiel na środę 3.01.

Typy na dziś: Singiel na środę 3.01.
Oceń

Singla na środę 3. dzień stycznia zagramy na Cyprze, gdzie zostanie rozegrana 18. kolejka spotkań. Mecz rozpoczyna się o godzinie 17, więc warto go wcześniej umieścić w swoich zakładach.

Stawiamy, że w derbach Limassolu, między Apollonem a AEL padną mniej niż trzy bramki. W każdym spotkaniu tych drużyn w 2017 roku kibice zobaczyli tylko po dwie bramki. Dodajemy do tego, że AEL ma najmniej bramek straconych w lidze – zaledwie 7 (bilans 17-7). Z drugiej strony gospodarze mają bilans bramkowy 43:9.

Liczymy, że kibice w Limassolu zobaczą dziś piłkarskie szachy, które zakończą się zapewne remisem 1:1 lub niewielką wygraną gospodarzy.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Apollon – AEL, typ: poniżej 2.5, kurs: 1.75.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…