Typy na dziś: Singiel na wtorek 10.04.

Oceń

Wtorkowego Singla zagramy w angielskiej The Championship, która wkracza w decydującą fazę rozgrywek. Do końca sezonu pozostało tylko pięć kolejek, więc drużyny, które o coś walczą, włączają wyższy bieg.

Stawiamy, że Fulham pokona u siebie Reading przynajmniej dwoma bramkami. Gospodarze walczą o awans do Premier League i obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli, jednak do drugiego Cardiff (który gra ciężki mecz z Aston Villą na wyjeździe) tracą tylko dwa punkty. Kalkulacja jest prosta – wygrać dziś z Reading i liczyć na potknięcie Walijczyków, a awans będzie na wyciągnięcie ręki.

Uważamy, że w Fulham – które ostatnio jest w naprawdę dobrej formie –  jest na tyle dużo motywacji, że tak słaba drużyna jak Reading wyjedzie z Craven Cottage bez punktów i z bagażem przynajmniej dwóch goli. Liczymy, że gospodarze wygrają przynajmniej dwoma bramkami.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Fulham – Reading, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.81.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…