Typy na dziś: Singiel na wtorek 10.07.

Typy na dziś: Singiel na wtorek 10.07.
Oceń

Singla na wtorek 10. dzień lipca zagramy w półfinale piłkarskich mistrzostw świata. Nie chcemy grać eliminacji do Ligi Mistrzów, które są naznaczone wielkimi niewiadomymi. Za to w końcowej fazie mundialu wiemy (mamy taką nadzieję) na co stać Francję i Belgię.

Stawiamy, że w batalii, której stawką jest finał mistrzostw świata padną więcej niż dwa gole. Obie ekipy pokazały do tej pory, że mają duży potencjał w ataku. My zwracamy zwłaszcza uwagę na Belgię, która tylko w jednym spotkaniu na tym mundialu nie pokryła linii 2.5.

Nie chce nam się wierzyć, że mecz ułoży się na bezbramkowy remis z dogrywką i karnymi. Spodziewamy się raczej wielu goli, bo po prostu strzelanie bramek tym drużynom wychodzi najlepiej. Bardzo się zdziwimy jeśli over 2.5 gola nie zostanie dziś pokryte, ale uważamy, że warto zaryzykować i postawić na powyżej 2.5 bramki.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Francja – Belgia, typ: powyżej 2.5, kurs: 2.11.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…