Typy na dziś: Singiel na wtorek 5.06.

Typy na dziś: Singiel na wtorek 5.06.
Oceń

Singla na wtorek 5. dzień czerwca zagramy dość nietypowo, bo w MLB, czyli amerykańskiej lidze bejsbola. Niestety z piłki nożnej nie da się nic wybrać, co byłoby warte ryzyka, dlatego posiłkujemy się rozgrywkami zza oceanu.

Stawiamy, że Washington Nationals pokonają Tampa Bay Rays różnicą przynajmniej dwóch „runów”. Dziś na górce miotacza stanie Max Scherzer, który rozgrywa najlepszy sezon w swojej kilkuletniej karierze. Jego bilans w tym sezonie to 9-1 i aż  120 „strikeouts”.

Liczymy, że stołeczni gracze, którzy słabo zaczęli sezon, a teraz wracają na właściwe tory, udowodnią, że nadal są drużyną, z którą trzeba się liczyć. Tampa przystąpi do tego meczu po czterech porażkach z rzędu i nie sądzimy, aby nagle się podnieśli zwłaszcza, że ich pałkarze staną oko w oko z Scherzerem.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Washington Nationals – Tampa Bay Rays, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.80.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…