Typy na dziś: Singiel na wtorek 6.02.

Typy na dziś: Singiel na wtorek 6.02.
Oceń

Oferta piłkarska bukmacherów znów nas nie rozpieszcza, ale na Singla na wtorek coś tam wynaleźliśmy. Zapraszamy i jak zwykle życzymy powodzenia!

Stawiamy dziś, że w meczu szkockiej Premiership między Partick a Rangers padną więcej niż dwie bramki. Historia pojedynków między tymi drużynami pokazuje, że overy są tu mile widziane. Dlatego podążymy tym trendem i zaryzykujemy.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Partick – Rangers, typ: powyżej 2.5, kurs: 1.83.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…