Typy na dziś: Singiel na wtorek 8.05.

Oceń

Singla na wtorek 8. dzień maja zagramy w angielskiej Premier League, w której rozegrane zostanie dziś tylko jedno spotkanie, ale o ogromnym ciężarze gatunkowym. Zajmujące 18. miejsce w tabeli Swansea zagra z Southamptonem, który plasuję się na 17. pozycji.

Dodajmy, że 18. miejsce, to spadek z ligi, a „oczko” wyżej zapewnia ligowy byt. Co ważne, obie drużyny mają taką samą liczbę punktów. Kto wygra, będzie czuł się bezpiecznie, kto przegra zbliży się do niższej klasy rozgrywkowej.

My stawiamy, że Swansea nie przegra tego meczu. Może zremisuje, ale na pewno nie dozna porażki. Dlaczego? Stawiamy na atut własnego boiska. W meczach o tak wielką stawkę przewaga własnego stadionu i swojej publiczności daje wielką przewagę.

Liczymy, że Łukasz Fabiański będzie miał wielki dzień i zatrzyma ataki Świętych. Typujemy 1X i liczymy, że Łabędzie nie przegrają.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Swansea – Southampton, typ: 1X, kurs: 1.62.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…