Typy na dziś: Singiel na wtorek 9.01.

Typy na dziś: Singiel na wtorek 9.01.
Oceń

Wtorkowa oferta piłkarskich wydarzeń jest bardzo uboga, a do tego naszpikowana rozgrywkami pucharowymi. Dlatego jak zawsze przypominamy – kto gra puchary, ten je suchary.

My jednak jak zawsze coś proponujemy do zagrania, a w dzisiejszym Singlu zagramy w RPA. Lider tabeli Mamelodi zagra dziś na wyjeździe z przedostatnią drużyną ligi, czyli z Ajaksem Kapsztad. Goście zanotowali dwie porażki z rzędu i ich przewaga w tabeli nad drugim zespołem zmalała do zaledwie jednego punktu. Muszą dziś przełamać się i zdobyć trzy punkty.

Ajax większość punktów bo aż 11 z 13 zdobył na własnym terenie, ale uczynił to z drużynami ze środka lub dołu tabeli. Widzimy, że z drużynami z czołówki zupełnie sobie nie radzi. Stawiamy dziś na Mamelodi, bo dla nich to idealny rywal na przełamanie i wywiezienie trzech punktów.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Ajax Kapsztad – Mamelodi, typ: 2, kurs: 1.80.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…