Typy na dziś – Singiel: Newcastle – Arsenal

Typy na dziś

Singla na sobotę 15. dzień września zagramy w angielskiej Premier League, w której dziś dostajemy kilka ciekawych spotkań. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w meczu Newcastle z Arsenalem padną więcej niż dwie bramki. Kanonierzy po słabym początku sezonu wygrali ostatnio dwa mecze z rzędu i w każdym z nich pokrywali linię 2.5. Sporo bramek strzelają, ale i sporo tracą.

Sroki fatalnie rozpoczęły sezon od jednego remisu i trzech porażek. Dziś czeka ich bardzo trudne zadanie, bo Arsenal to jednak klub z wyższej półki.

My liczymy na sporo bramek w tym pojedynku. Zarówno Newcastle jak Arsenal w trzech z czterech meczów tego sezonu pokrywali linię 2.5. Dziś liczymy na przynajmniej trzy gole.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Newcastle – Arsenal, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.73.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Podcast #kasujemy

Reklama