Typy na dziś: Dubel na sobotę 15.09.

Typy na dziś - Dubel dnia

Dubla na sobotę 15. dzień  września zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB oraz angielskiej The Championship. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.62. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Chicago pokona we własnym ballparku Cincinnati. Lepszego miotacza na starcie meczu mają gospodarze i to powinno wystarczyć, aby zatrzymać ofensywę gości. O pałkarzy Cubs jesteśmy spokojni, bo to czołówka ligi. Pewna „jedynka”.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w meczu Boltonu z QPR zostanie pokryty BTS, czyli każda z drużyn zdobędzie przynajmniej jedną bramkę. W czterech z ostatnich pięciu meczów rozgrywanych na tym stadionie BTS był pokrywany. Liczymy, że dziś również żaden z bramkarzy nie zachowa czystego konta.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Sobota 18.01.
https://youtu.be/VKonwwTS0LM
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Podcast #kasujemy S01.E18. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony, https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478

Typy NHL: Edmonton Oliers – Arizona Coyotes http://bit.ly/2R2o5Ia #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…