Typy na dziś – Singiel: Thun – Young Boys

Oceń

Singla na sobotę 29. dzień września zagramy w szwajcarskiej ekstraklasie, w której dojdzie dziś do spotkania na szczycie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w starciu Thun z Young Boys padną więcej niż dwie bramki. Gospodarze zajmują drugie miejsce w tabeli, a goście są liderem rozgrywek. Ekipa z Berna wygrała wszystkie mecze nowego sezonu. Na osiem rozegranych spotkań zdobyli komplet 24 punktów, o 10 więcej od drugiego Thun.

Kusiło nas zagranie na gości, po kursie 1.9, ale każda passa kiedyś się kończy, tym bardziej, że Young Boys nie wygrali na tym stadionie trzech ostatnich pojedynków.

W czterech ostatnich spotkaniach między tymi drużynami padły więcej niż dwie bramki. Dlatego spokojnie stawiamy na powyżej 2.5 gola.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Thun – Young Boys, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.50. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB