Typy na dziś: Dubel na sobotę 29.09.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na sobotę 29.09.
Oceń

Typy do Dubla na sobotę w 29. dzień września wybraliśmy z  angielskiej Premier League oraz duńskiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.16. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy na domowe zwycięstwa Wolverhampton oraz Midtjylland. W obu przypadkach gospodarze są faworytami i naszym zdaniem wywiążą się z tej roli znakomicie.

O Midtjylland się nie obawiamy, bo to czołowa drużyna w Danii, natomiast Wilki naszym zdaniem wykorzystają atut własnego boiska i pokonają Świętych. Może nie będzie to porywające widowisko, ale skromne 1:0 i trzy punkty zostaną Wolverhampton.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow https://t.co/sMgefL9Qr4 #betting

Typy NHL: St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs https://t.co/IiIX249ujw #betting

Typy na rzuty rożne: Liverpool – Bayern Monachium https://t.co/KD17MSA2Mb #betting

Load More…