Typy na dziś: Dubel na wtorek 9.07. z kursem 2.82.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 9. dzień lipca wybraliśmy z eliminacji do Ligi Mistrzów. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.82. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że TNS zdobędzie przynajmniej dwie bramki w starciu z KF Feronikeli. Gospodarze są mistrzem Walii i co jest godne szacunku, to fakt, że wygrali ligę osiem razy z rzędu. Goście to mistrzowie Kosowa, którzy mają już za sobą dwa mecze rundy wstępnej eliminacji do LM. Więcej doświadczenia w europejskich pucharach mają gracze z Walii i uważamy, że zaprocentuje to przynajmniej dwoma trafieniami.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w meczu AIK-u Sztokholm z Araratem padną przynajmniej dwie bramki. Goście są w rytmie meczowym, bowiem liga w Szwecji zagrała już 15 kolejek. Gospodarze natomiast, przygotowując się do tego dwumeczu wygrali sparing z ekipą z Białorusi 3:0. Coś czujemy, że to spotkanie może zakończyć się remisem 1:1. W każdym razie uważamy, że zobaczymy tu przynajmniej dwa gole.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.82.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB