Typy na dziś: Dubel na wtorek 9.07. z kursem 2.82.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 9. dzień lipca wybraliśmy z eliminacji do Ligi Mistrzów. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.82. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że TNS zdobędzie przynajmniej dwie bramki w starciu z KF Feronikeli. Gospodarze są mistrzem Walii i co jest godne szacunku, to fakt, że wygrali ligę osiem razy z rzędu. Goście to mistrzowie Kosowa, którzy mają już za sobą dwa mecze rundy wstępnej eliminacji do LM. Więcej doświadczenia w europejskich pucharach mają gracze z Walii i uważamy, że zaprocentuje to przynajmniej dwoma trafieniami.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w meczu AIK-u Sztokholm z Araratem padną przynajmniej dwie bramki. Goście są w rytmie meczowym, bowiem liga w Szwecji zagrała już 15 kolejek. Gospodarze natomiast, przygotowując się do tego dwumeczu wygrali sparing z ekipą z Białorusi 3:0. Coś czujemy, że to spotkanie może zakończyć się remisem 1:1. W każdym razie uważamy, że zobaczymy tu przynajmniej dwa gole.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.82.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB