Typy na EURO 2016: Irlandia – Szwecja

Typy na mecz Euro 2016, grupa E, spotkanie Irlandia – Szwecja. Nasi grupowi rywale z eliminacji waleczni Irlandczycy, pokonali w barażach Bośnię i Hercegowinę i awansowali na finały Euro 2016. Ich dzisiejsi rywale Szwedzi także walczyli w barażach o udział w Euro 2016 i mieli znacznie trudniejszą przeprawę, bowiem w dwumeczu pokonali Danię.

Każdy kibic piłki nożnej na świecie wie doskonale, jaki piłkarz jest największa gwiazdą reprezentacji Szwecji. Warunki fizyczne Zlatana, jego nieprzeciętna technika, pewność siebie z której słynie Ibra (także poza boiskiem), to jego wielkie atuty. Zlatan we Francji czuje się jak w domu. Ostatnie 4 lata swojej wspaniałej piłkarskiej kariery spędził przecież w PSG. Od nowego sezonu prawdopodobnie będzie piłkarzem Manchesteru United. Ibrahimović odszedł z PSG w wielkim stylu, mając bardzo duży udział w kolejnym mistrzostwie Ligue 1 dla PSG, przy okazji zostając królem strzelców francuskiej ligi. Na swoim Twitterze pożegnał się z kibicami PSG w swoim stylu, publikując wpis o treści: „Przyszedłem jako król, odszedłem jako legenda”. To jaki wynik ostatecznie zaliczy Szwecja w Euro 2016 dużo będzie zależało właśnie od formy Zlatana. Drużyna gra na Ibrę, wiedzą o tym doskonale rywale, dlatego będzie zapewne podwajany i potrajany w kryciu i czeka go na pewno dzisiaj dużo powietrznych pojedynków z rosłymi obrońcami Irlandii.

Drużynę z zielonej wyspy cechuje przede wszystkim kolektyw, waleczność, nieustępliwość. Irlandię jest bardzo ciężko pokonać o czym przekonali się sami mistrzowie świata Niemcy, którzy z Irlandczykami zremisowali 1:1 i przegrali 1:0. Dzisiaj na Stade de France będzie dużo męskiej piłki, kości będą trzeszczały, a do przerwy przewidujemy remis, chociaż dla bardziej ostrożnych proponujemy zagrać na under 2.5 w tym spotkaniu. Powodzenia!

Euro 2016, 13 czerwca, godz. 18:00, Irlandia – Szwecja, typ: X (do przerwy), kurs: 1.90

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!