Typy na Euro 2016: Portugalia – Walia

Typy na mecz Portugalia – Walia, czyli pierwszy półfinał Euro 2016. Jakoś nadal czujemy, że zamiast Portugalii powinna grać dziś Polska, która miałaby otwartą drogę do finału. Jednak nasi piłkarze już na wakacjach, a we Francji granie wchodzi w decydującą fazę.

Mamy przeświadczenie poparte faktami, że będzie to pierwszy mecz wygrany przez Portugalię w regulaminowym czasie gry. Podopieczni Fernando Santosa, jeszcze nie zwyciężyli spotkania w 90 minutach, a mimo to zagrają w półfinale.

Typujemy wygraną Portugalii nie dlatego, że jest ona mocna, niebezpieczna i rozkręca się z meczu na mecz. Raczej zauważamy kolosalne straty w ekipie Walii. Przede wszystkim za kartki pauzować będzie Aaron Ramsey. O tym ile znaczy dla reprezentacji Wali, niech powiedzą statystyki: 1 gol i cztery asysty. Brak Ramsey’a w środku pola, to potężna wyrwa i nie widzimy na ławce rezerwowych godnego zastępcy. Do tego dochodzi brak podstawowego obrońcy Bena Daviesa, który dotychczas grał we wszystkich spotkaniach.

Braki kadrowe Walii i naprawdę dobra gra w obronie Portugalii w ostatnich spotkaniach sprawiają, że bez zawahania postawimy na wygraną Ronaldo i spółki.

Portugalia – Walia, typ: 1, kurs: 2.25.

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!