Typy na mecz Polska – Finlandia

2016.03.23 Poznan Pilka Nozna Reprezentacja Mecz towarzyski Polska - Serbia N/z Jakub Blaszczykowski gol, radosc, bramka Foto Rafal Rusek / PressFocus 2016.03.23 Poznan Football Friendly Game Poland - Serbia Jakub Blaszczykowski gol, radosc, bramka Credit: Rafal Rusek / PressFocus

Typy na towarzyski mecz Polska – Finlandia, który zostanie rozegrany dziś we Wrocławiu.

Musimy przyznać, że w meczu z Serbią biało-czerwoni nas zaskoczyli. Już nie chodzi o to, że wygrali sparing, ale o to, że nie stracili bramki. To spory sukces, ale chyba gościom aż tak nie zależało na zdobyciu bramki. Oddajmy też bramkarzom – Fabiańskiemu i Szczęsnemu, że wybronili co groźniejsze sytuacje rywali.

Przed nami mecz z Finami i jako, że nic dwa razy się nie zdarza, typujemy, że tym razem Polacy stracą gola. Niby rywal teoretycznie słabszy, ale to właśnie może uśpić czujność naszych i bramkarz już nie pomoże, zwłaszcza, że między słupkami ma stanąć Artur Boruc. I to jest nasz typ, czyli BTS. O to, że coś strzelimy jesteśmy spokojni, bo ktokolwiek by grał, to wierzymy, że gol dla Polski i tak padnie. W końcu gramy u siebie!

Odbierz zakład bez ryzyka w Betclic do 500 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===
Polska – Finlandia, typ: BTS, kurs: 2.35.

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy okazji meczu reprezentacji Polski.