Typy na mistrzostwa świata: Belgia – Anglia

Typy na mistrzostwa świata: Belgia – Anglia
Oceń

Belgia – Anglia to przedostatni mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. Stawką tego pojedynku jest 3. miejsce i nie bez powodu nazwano to spotkanie finałem pocieszenia. Obie ekipy miały marzenia by zagrać w wielkim finale, jednak dziś zagrają o trzecie miejsce na mundialowym podium.

W fazie grupowej Belgia wygrała skromnie z Anglią 1:0. Zauważmy, że linia 2.5 nie zostana pokryta w obu półfinałowych potyczkach. Czy dziś również czeka nas underowe spotkanie?

My uważamy, że nie, dlatego stawiamy na powyżej 2.5 gola. Dziś już nie będzie takiej presji jak w półfinałach. Może dojdzie do kilku zmian w składach obu drużyn. Uważamy, że to wszystko sprzyja temu, że dziś możemy zobaczyć więcej niż dwa gole w regulaminowym czasie gry. Czy tak będzie przekonamy się po końcowym gwizdku, ale naszym zdaniem linia 2.5 zostanie poktyta.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Belgia – Anglia, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.63.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…