Typy na mistrzostwa świata: Chorwacja – Anglia

Typy na mistrzostwa świata: Chorwacja – Anglia
Oceń

Chorwacja – Anglia to kolejny mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. Wczoraj awans do finału zapewniła sobie Francja, która dziś pozna swojego rywala w walce o Puchar Świata.

Stawiamy, że w tym pojedynku zobaczymy powyżej 1.5 gola. Anglia dysponuje bardzo silną ofensywą i ona sama może pokryć ten over. To samo można powiedzieć o Chorwacji, która jest bardzo mocna od początku mundialu i ma wiele armat w linii ataku oraz pomocy.

Wczoraj zobaczyliśmy tylko jedną bramkę, ale dziś liczymy, że piłka będzie częściej wpadała do siatki. Dwa gole muszą dziś wpaść!

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Chorwacja – Anglia, typ: powyżej 1.5 gola, kurs: 1.52.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…