Typy na mistrzostwa świata: Egipt – Urugwaj

Typy na mistrzostwa świata: Egipt – Urugwaj
Oceń

Egipt – Urugwaj to drugi mecz Mistrzostw Świata w Rosji, który typujemy. W piątek zostaną rozegrane jeszcze dwa spotkania mundialu, nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Stawiamy na Urugwaj, który dobrze spisywał się w spotkaniach tuż przed mistrzostwami. W tym roku Urusi rozegrali trzy mecze i zanotowali trzy zwycięstwa. W ostatnim sprawdzianie pokonali Uzbekistan 3:0.

Egipt ostatnio przegrał wysoko z Belgią (0:3), a tym roku nie wygrał żadnego meczu, notując 3 porażki i 2 remisy.

Liczymy, że wygra większa jakość piłkarska, która jest po stronie Urugwaju.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Egipt – Urugwaj, typ: 2, kurs: 1.63.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…