Typy na mistrzostwa świata: Maroko – Iran

Typy na mistrzostwa świata: Maroko – Iran
Oceń

Maroko – Iran to trzeci mecz Mistrzostw Świata w Rosji, który typujemy. W piątek zostaną rozegrane jeszcze dwa spotkania mundialu, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Stawiamy na zwycięstwo Maroka, które ostatni mecz przegrało ponad rok temu (10.06.2017), notując niewiarygodną serię 18 spotkań bez porażki.

Iran w 2018 roku rozegrał sześć pojedynków, z których wygrał cztery razy, ale przeciwnicy nie byli zbyt wymagający. Sierra Leone, Litwa, czy Uzbekistan nie należą nawet do piłkarskich średniaków.

Stawiamy na Maroko, które imponuje nam swoją niesamowitą serią. Piłkarsko również są lepsi i mamy nadzieję, że pokażą to na boisku. Jeśli nic nadzwyczajnego się nie stanie (czerwone kartki), to Maroko powinno zgarnąć trzy punkty.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Maroko – Iran, typ: 1, kurs: 2.25.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…