Typy na mistrzostwa świata: Portugalia – Hiszpania

Typy na mistrzostwa świata: Portugalia – Hiszpania
Oceń

Portugalia – Hiszpania to czwarty mecz Mistrzostw Świata w Rosji, który typujemy. W piątek zostaną rozegrane jeszcze dwa spotkania mundialu, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

To bez wątpienia jeden z hitów pierwszej kolejki fazy grupowej. Zdaniem bukmacherów faworytem tego starcia są Hiszpanie, którzy tuż przed mundialem zmienili selekcjonera. My nie skreślamy szans Portugalii i nie zdziwimy się, jeśli mecz zakończy się remisem.

Stawiamy, że obie drużyny zdobędą bramkę (BTS). Naszym zdaniem Portugalczyków stać na strzelenie bramki, bo poza Ronaldo mają w ofensywie kim postraszyć. Co ciekawe Portugalia nie strzeliła bramki tylko w dwóch z ostatnich 12 spotkań.

Bramkowy remis? Nie mamy nic przeciwko temu!

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Portugalia – Hiszpania, typ: BTS, kurs: 2.13.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…