Typy na mistrzostwa świata: Szwecja – Szwajcaria

Typy na mistrzostwa świata: Szwecja – Szwajcaria
Oceń

Szwecja – Szwajcaria to kolejny mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. We wtorek zostaną rozegrane dwa spotkania 1/8 finału, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Zdaniem bukmacherów faworytem są Szwajcarzy, ale my uważamy, że Szwecja może sprawić niespodziankę.

Stawiamy, że w tym pojedynku każda z drużyn zdobędzie gola. Nie spodziewamy się defensywnego meczu, liczymy raczej na otwartą grę i wiele bramek. BTS na to spotkanie wydaje się być bezpiecznym zakładem.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Szwecja – Szwajcaria, typ: BTS, kurs: 2.12.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…