Typy na mistrzostwa świata: Kolumbia – Anglia

Typy na mistrzostwa świata: Kolumbia – Anglia
Oceń

Kolumbia – Anglia to kolejny mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. We wtorek zostaną rozegrane dwa spotkania 1/8 finału, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Obie drużyny w trzeciej kolejce fazy grupowej zagrały bardzo słabe mecze i bardzo underowe. Dziś tak nie będzie!

Stawiamy na powyżej 2.5 gola, bo spodziewamy się prawdziwej batalii. Anglia w najsilniejszym składzie ma kim postraszyć w ofensywie. Kolumbia również nie narzeka na brak jakości w przedniej formacji.

Liczymy na fascynujące widowisko i grad bramek.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Kolumbia – Anglia, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 2.55.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…