Typy na mistrzostwa świata: Urugwaj – Portugalia

Urugwaj – Portugalia to kolejny mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. W sobotę zostaną rozegrane dwa spotkania 1/8 finału, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

W fazie grupowej lepsze wrażenie zostawiła na nas Portugalia i to ona naszym zdaniem jest faworytem do awansu do ćwierćfinału. Urugwaj z kompletem punktów awansował do fazy pucharowej, ale w ostatnim meczu z rezerwami Rosji pokazał się z dobrej strony.

Obie drużyny mają spory potencjał w ofensywie, dlatego liczymy, że każda z drużyn zdobędzie przynajmniej jednego gola. Uważamy, że BTS w tym pojedynku zostanie pokryty.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Urugwaj – Portugalia, typ: BTS, kurs: 2.26.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…