Typy na mistrzostwa świata: Hiszpania – Rosja

Typy na mistrzostwa świata: Hiszpania – Rosja
Oceń

Hiszpania – Rosja to kolejny mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. W niedzielę zostaną rozegrane dwa spotkania 1/8 finału, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Dziwi nas stawianie Hiszpanów w roli faworytów, bo nic ciekawego na tym mundialu nie pokazali. Jedno zwycięstwo i dwa remisy nie rzucają nas na kolana. Z drugiej strony Rosja pewnie wygrała dwa pierwsze pojedynki, aby trzeci odpuścić… żeby spotkać się z Hiszpanią?!?! Uważamy, że Rosjanie (może z pomocą ich sławnego wywiadu), skalkulowali, że bardziej opłacać im się będzie potyczka z Hiszpanami.

Chcieliśmy pierwotnie postawić na Rosję. Kurs 6.50 – marzenie. Nie zdziwimy się, jeśli Rosjanie to wygrają, bo kiedy było trzeba pokazywali kawał dobrej piłki. Jednak ostatecznie zdecydowaliśmy się na zagranie BTS. Uważamy, że obie drużyny zdobędą przynajmniej jedną bramkę w tym spotkaniu. Wczoraj BTS został pokryty w obu meczach, dziś w tym pierwszym będzie podobnie.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Hiszpania – Rosja, typ: BTS, kurs: 2.14.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…