Typy na poniedziałek 26.03. – zapowiedź + dziewczyna dnia

Dziś naprawdę radzimy odpuścić granie lub grać bardzo ostrożnie, bo oferta piłkarska bukmacherów jest naprawdę słaba. No chyba, że chciecie grać mecze towarzyskie lub ligi typu Bostik League w Anglii.

My jednak chcemy konsekwentnie, codziennie proponować coś do grania, dlatego nie odpuszczamy.

Do Singla na piątek wybraliśmy mecz z eliminacji do młodzieżowego Euro, w którym gramy na gospodarzy. Singla zobaczysz TUTAJ.

Dubla zagramy  w całości w USA. Wybraliśmy jedno spotkanie z NBA oraz jedno  z NHL, co daje nam kurs 2.18, czyli idealny na podwojenie.  Zobacz TUTAJ, co gramy w Dublu.

Zagramy również Kupon dnia, choć pierwotnie mieliśmy go odpuścić. Kurs kuponu na dziś to 4.13, a możesz go zobaczyć TUTAJ.

Świetną serię w typach z NHL kontynuujemy dziś w Chicago. Zobacz nasz typ na dzisiejszą noc TUTAJ.

Rezygnujemy dziś z Pewniaków i Overów, bo naprawdę nie ma sensu ryzykować, a popołudniu dodamy Dubel na NBA.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

*********

Na koniec… Cóż… nie samymi typami człowiek żyje. W tym nowym cyklu zapowiadającym zmagania się z bukmacherami, w których celujemy naszymi typami… wytypujemy dziewczynę dnia. Dziś będzie to kolejna Rosjanka – prześliczna Anyuta Rai.

 

Post udostępniony przez @anyuta_rai