Typy na rzuty rożne: Aston Villa – Newcastle

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

Aston Villa wykonuje średnio 4.20 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio aż 8.20 RR.

Newcastle natomiast wykonuje średnio 3.60 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6.40 RR. Goście na sześć spotkań w delegacji aż pięć razy notowali over 9.5 RR.

Aston Villa na dwanaście spotkań ligowych dziewięć z nich kończyła overem 9.5 rzutów rożnych. Większość spotkań pomiędzy tymi drużynami kończyła się wysokimi overami rzutów rożnych. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Aston Villa – Newcastle, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.