Typy na rzuty rożne: Atalanta – Empoli

Typy na rzuty rożne
Oceń

Atalanta na własnym terenie wykonuje średnio 7.60 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.07 RR. Gospodarze na 15 spotkań ligowych u siebie 11 razy kończyli je wysokimi overami rzutów rożnych.


Empoli natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 5.33 rzutów rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4 RR.

Ostanie trzy spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się zawsze overem 9.5 rzutów rożnych. W dzisiejszym meczu liczymy na podobny scenariusz.

Atalanta – Empoli, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB