Typy na rzuty rożne: Betis – Sevilla

Typy na rzuty rożne
Oceń

Betis na własnym terenie wykonuje średnio 4.72 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.94 RR.


Sevilla w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 5.22 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6.11. Na 18 spotkań w delegacji aż 16 razy kończyli je overem 8.5 rzutów rożnych.

W ostatnim spotkaniu między tymi drużynami zobaczyliśmy 12 rzutów rożnych. W dzisiejszym spotkaniu goście muszą wygrać, żeby awansować na 6. miejsce w lidze, które daje udział w Lidze Europy. Liczymy na przynajmniej 9 kornerów.

Betis – Sevilla, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…