Typy na rzuty rożne: Monaco – St.Etienne

Typy na rzuty rożne
Oceń

Monaco na własnym terenie wykonuje średnio 5.67 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 3.5 RR.


St.Etienne w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 3.83 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6.39 RR. Na 18 spotkań w delegacji 13 razy kończyli je overem 8.5 rzutów rożnych.

Dwa ostatnie spotkania na tym terenie między tymi drużynami kończyły się overami 13.5 rzutów rożnych. Dzisiaj liczymy na przynajmniej 9 kornerów.

Monaco – St.Etienne, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…