Typy na rzuty rożne: Guingamp – Marsylia

Typy na rzuty rożne
Oceń

Guingamp na własnym terenie wykonuje średnio 6.11 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.56 RR. Na 18 spotkań ligowych u siebie aż 15 razy kończyli je overem 9.5 rzutów rożnych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Marsylia w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 5.72 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4 RR.

Do końca sezonu pozostały tylko dwie kolejki. Marsylia zajmuje 4. miejsce i ma tylko dwa punkty straty do drugiego miejsca, które gwarantuje bezpośredni udział w Lidze Mistrzów. Ostatnie cztery spotkania między tymi drużynami na tym terenie kończyły się overem 9.5 rzutów rożnych. Dzisiaj liczymy na podoby scenariusz.

Guingamp – Marsylia, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.75.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…