Typy na dziś: Dubel na piątek 11.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek w 11. dzień maja wybraliśmy  z austriackiej 2. ligi oraz duńskiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.15. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że w meczu FAC Wiedeń z Liefering padną przynajmniej trzy gole, jak to miało miejsce w pięciu ostatnich spotkaniach na tym stadionie.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że domowe zwycięstwo Nordsjaelland pokona Horsens. Gospodarze mają motywację do gry, bo teoretycznie mogą jeszcze zająć trzecie miejsce w tabeli i zapewnić sobie udział w europejskich pucharach. Motywacja jest kluczem w sporcie, dlatego stawiamy tu „jedynkę”.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.15, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…