Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Dortmund

Typy na rzuty rożne

Hoffenheim wykonuje średnio 5.20 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6.30 RR.

Dortmund natomiast wykonuje średnio 6.80 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 3.60 RR.

Hoffenheim na szesnaście spotkań ligowych aż dwanaście razy notowali wysokie overy rzutów rożnych, natomiast goście jedenaście razy.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami zobaczyliśmy aż 15 kornerów. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 9 rożnych. #kasujemy

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Wczorajszy z ładnym kursem na +++. Nie zwklekaj, tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

Hoffenheim – Dortmund, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.