Typy na rzuty rożne: Huddersfield – Bournemouth

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne: Huddersfield – Bournemouth
Oceń

Bournemouth średnio wykonuje 5.38 rzutów rożnych na mecz, ale należą również do drużyn, które bardzo często kończą spotkania wysokimi overami rzutów rożnych.


Na 13 spotkań wyjazdowych 10 razy kończyli mecz overem przynajmniej 9.5 rzutów rożnych. Średnia liczba rzutów rożnych na mecz wykonywanych przez Bournemouth i przez przeciwnika wynosi 11.15!

Huddersfield na własnym terenie wykonuje średnio 4.92 rzutów rożnych na mecz. Warto zaznaczyć, że rywalom nabijają średnio 5.42 rożnych.

Ostanie pięć spotkań między tymi ekipami kończyły się bardzo wysokimi overami rzutów rożnych. W ostatnim pojedynku zobaczyliśmy aż 19 kornerów! Dzisiaj liczymy na przynajmniej 10.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Huddersfield – Bournemouth, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…