Typy na rzuty rożne: Liverpool – Chelsea

Typy na rzuty rożne

Liverpool w poprzednim sezonie na własnym terenie wykonywał średnio aż 7 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijał średnio 2.95 RR.

Chelsea natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonywała średnio 5 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijała średnio 3.63 RR.

W pierwszej kolejce nowego sezonu Premier League Liverpool wykonał aż 11 rzutów rożnych. W dzisiejszym spotkaniu stawiamy na przynajmniej 9 kornerów.

Liverpool – Chelsea, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy