Typy na rzuty rożne: Manchester United – Liverpool

Typy na rzuty rożne

Manchester United na własnym terenie wykonuje średnio 5.50 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.40 RR.

Liverpool natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 5.50 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.80 RR.

The Reds wszystkie spotkania ligowe kończyli wysokimi overami rzutów rożnych. Ostatnie pięć z sześciu meczów między tymi drużynami kończyło się overem 9.5 rzutów rożnych – 10, 15, 14, 10, 12 RR.

W związku z tym w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Manchester United – Liverpool, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.65.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama