Typy na rzuty rożne: Marsylia – Toulouse

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne: Marsylia – Toulouse
Oceń

Marsylia w poprzednim sezonie na własnym terenie wykonywała średnio 6.79 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijała średnio 3.74 RR.


Toulouse w spotkaniach wyjazdowych wykonywała średnio 4.21 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijała średnio 5.63 RR.

Ostatnie siedem spotkań pomiędzy tymi zespołami kończyły się bardzo wysokimi overami rzutów rożnych, a w ostatnim pojedynku na tym terenie zobaczyliśmy aż 17 rzutów rożnych. Dzisiaj stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Marsylia – Toulouse, typ: powyżej 8.5, kurs: 1.50.


UWAGA! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…