Typy na rzuty rożne: Portimonense – Belenenses

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne: Portimonense – Belenenses
Oceń

Obie drużyny zajmują środek tabeli i dzieli je tylko jeden punkt. Portimonense ma 16 punktów na koncie, z czego 13 pkt zdobytych na własnym terenie. Gospodarze na własnym terenie średnio wykonują 6.85 rzutów rożnych ma mecz, a na 7 spotkań u siebie 5 razy kończyli przynajmniej overem 9.5 rzutów rożnych.


Belenenses w meczach wyjazdowych gra bardzo słabo – zaledwie trzy punkty zdobyte. Goście średnio wykonują 4.6 rzutów rożnych na mecz, ale często też sporo kornerów nabiją drużynie przeciwnej.

Patrząc na bezpośrednie pojedynki widzimy, że obie drużyny spotkały się czterokrotnie i zawsze ich mecze były bardzo wyrównane oraz kończyły się wysokimi wynikami. Liczymy, że dzisiaj zobaczymy przynajmniej 10 kornerów.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Portimonense – Belenenses, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…