Typy na rzuty rożne: Sittard – Ajax

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne: Sittard – Ajax
Oceń

Ajax w tym sezonie wykonuje najwięcej rzutów rożnych w lidze. Goście z Amsterdamu wykonują średnio 7.5 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijają średnio 3.83 RR.


Fortuna Sittard na własnym terenie wykonuje średnio 4.33 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio aż 8 RR. Gospodarze do tej pory kończyli wszystkie spotkania overem 11.5 rzutów rożnych.

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami na tym terenie zakończyło się remisem 1:1. Dzisiaj liczymy na mnóstwo sytuacji podbramkowych, co powinno przełożyć się na rzuty rożne.

Sittard – Ajax, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.


Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Qiang Wang – Anastasija Sevastova https://t.co/PCocE9HLGG #ausopen #picks

Kupon na piątek 18.01. z kursem 7.77. https://t.co/7pKz7ZEFG9 #picks

Overy na piątek 18.01. https://t.co/4X0qtIzYaG #picks

Load More…