Typy na rzuty rożne: Sparta Rotterdam – Willem II

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne: Sparta Rotterdam – Willem II
Oceń

Sparta Rotterdam to drużyna, która zajmuje w tabeli ostanie miejsce, ale pod względem overów rzutów rożnych bardzo rzadko nas zawodzi. Na 20 spotkań ligowych aż 17 razy ich spotkania kończyły się bardzo wysokimi overami rzutów rożnych. Na własnym terenie zaliczyli we wszystkich spotkaniach over 9.5 kornerów.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Sparta znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu drużyn z lig europejskich, które mają największą średnią rzutów rożnych (rożne danej drużyny i wykonywane przez przeciwnika – która wynosi aż 12.9 na mecz). Goście średnio wykonują 6.16 rzutów rożnych.

Willem II średnio w spotkaniach wyjazdowych wykonuje przynajmniej 3 kornery, a dla drużyny przeciwnej nabija średnio 7.11 rzutów rożnych.

Liczymy, że w dzisiejszym spotkaniu dalej będą trzymać dobra passę i zobaczymy przynajmniej 10 kornerów.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Sparta Rotterdam – Willem II, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow https://t.co/sMgefL9Qr4 #betting

Typy NHL: St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs https://t.co/IiIX249ujw #betting

Typy na rzuty rożne: Liverpool – Bayern Monachium https://t.co/KD17MSA2Mb #betting

Load More…