Typy na rzuty rożne: Stoke – Brentford

Typy na rzuty rożne

Stoke w poprzednim sezonie Premier League wykonywali średnio 4.21 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijali średnio aż 6.74 RR.

Brentford to drużyna, która w poprzednim sezonie Championship wykonywała najwięcej rzutów rożnych – na wyjazdach średnio 6.26 RR, a rywalom nabijali 5 RR.

W pierwszym spotkaniu ligowym Brentford wykonał aż 13 rzutów różnych, co potwierdza, że przykładają dużą uwagę na stałe fragmenty gry. Dzisiaj liczymy na przynajmniej 10 kornerów.

Stoke – Brentford, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.


UWAGA! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…