Typy na rzuty rożne: Vejle – Esbjerg

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne: Vejle – Esbjerg
Oceń

Vejle w tym sezonie wykonuje średnio 4.8 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.25 RR. Esbjerg natomiast wykonuje średnio 6.37 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio aż 8 RR. Goście w tym sezonie wszystkie spotkania kończyli overem przynajmniej 8.5 rzutów rożnych.


W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się ze sobą drużyny, które niedawno awansowały do duńskiej ekstraklasy.

Esbjerg bardzo często kończy spotkania wysokimi overami rzutów rożnych, dlatego liczymy, że dzisiaj zobaczymy przynajmniej 9 kornerów.

Vejle – Esbjerg, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.


Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Qiang Wang – Anastasija Sevastova https://t.co/PCocE9HLGG #ausopen #picks

Kupon na piątek 18.01. z kursem 7.77. https://t.co/7pKz7ZEFG9 #picks

Overy na piątek 18.01. https://t.co/4X0qtIzYaG #picks

Load More…