Typy na rzuty rożne: Wolfsberger – Salzburg

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

Wolfsberger – Salzburg. Typy bukmacherskie na rzuty rożne wykonane przez obie drużyny. Zaglądamy dziś do austriackiej ekstraklasy.

Wolfsberger w poprzednim sezonie, na własnym terenie wykonywał średnio aż 6.70 rzutów rożnych na mecz. Dodatkowo w trzech ostatnich spotkaniach z Salzburgiem wykonywali średnio 5.30 rożnych.

W związku z tym w dzisiejszym starciu stawiamy, że gospodarze wykonają przynajmniej 4 kornery. To naprawdę niewiele dla Wolfsbergera, a kurs dość zachęcający.

Wolfsberger – Salzburg, typ: Wolfsberger powyżej 3.5 rzutów rożnych, kurs: 1.71.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś