Typy na sobotnie mecze Ekstraklasy

Aż dwa z dzisiejszych trzech meczów najmniej przewidywalnej ligi świata, czyli polskiej Ekstraklasy nie nadają się do oglądania. Sandecja z Piastem i Pogoń z Arką nas kompletnie nie interesują i nie sądzimy, aby przed telewizorami zasiadły miliony widzów, aby śledzić rywalizację w tych potyczkach. Mimo to, wytypujemy i te dwa mecze.

Tylko jedno spotkanie warte jest uwagi, czyli starcie Wisły Płock z Lechem. Wcale nie jesteśmy przekonani, że poznaniacy wygrają, bo płocczanie już nie raz w tym sezonie pokazali, że są solidną ekipą i nie przez przypadek grają w grupie mistrzowskiej. Zalecamy ostrożność w graniu na gości.

Zobacz typy na dzisiejsze mecze Ekstraklasy TUTAJ.

I teraz UWAGA UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…