Typy NHL: Washington Capitals – Pittsburgh Penguins

typy NHL
Oceń

W NHL Playoffs wracamy do serii Capitals – Pittsburgh, w której stan rywalizacji wynosi 2-2. Przewaga własnego lodowiskach w tym sezonie nie jest aż tak kluczowa, jak w poprzednich latach. Jednak tutaj gospodarze wydają się być lekkim faworytem.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Obie ekipy są bardzo mocne i o zwycięstwie może zadecydować zarówno błąd sędziów jak i dyspozycja dnia. My dzisiaj liczymy na Washington, który powinien wygrać, aby przed wyjazdem do Pittsburgha nie być na straconej pozycji.

Powodzenia!

I teraz UWAGA UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Typ: Washington Capitals – Pittsburgh Penguins, typ: 1 OT, kurs: 1.85.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…