Typy na tenis: Alexander Zverev – Tomas Berdych

Wczorajsze typy nie przyniosły wygranej, choć w meczu Goffin – Istomin były 4 sety, ale niestety zbyt krótkie. Nie zrażamy się jednak i pędzimy dalej, w końcu to dopiero półmetek.


Niedziela przy okazji Wimbledonu to dzień wolny od gier, jednak nieszczęsna aura spowodowała, że mamy opóźnienia i organizatorzy muszą stanąć na głowie, aby nadrobić zaległości.

Pojedynek panów zaplanowany jest jako trzeci mecz na korcie centralnym. Zawodnicy powinni wyjść na kort po godzinie 15:30. 

Zapowiada się ciekawe spotkanie. Panowie rywalizowali w tym sezonie dwukrotnie; po raz pierwszy w Marsylii, gdzie po trzech setach lepszy był Berdych, a następnie podczas rywalizacji Davis Cup, gdzie po bardzo zaciętym spotkaniu ponownie górą był Czech.

Typuję over ponieważ obaj mają lepsze i gorsze momenty na korcie. Zverev potrafi grać genialnie co pokazał chociażby w meczu poprzedniej rundy z Youzhnym, gdzie w trzecim secie rozniósł „Czarodzieja” 6-0. Ostatecznie zwyciężył w pięciu setach, awansując tym samym do 3 rundy turnieju.

Berdych w pierwszym meczu miał trochę problemów w rywalizacji z Dodigiem, ale ostatecznie zwyciężył 7-6 5-7 6-1 7-6. Tomasz ma potencjał, ale często zawodzi go głowa. Ma okresy, kiedy wpada w totalny marazm i łatwo oddaje punkty rywalowi. Sascha z pewnością jest w stanie wykorzystać słabszą dyspozycję Berdycha i wcale nie stoi w tym spotkaniu na straconej pozycji.

Jeśli pokonuje się Rogera Federera na trawie to nie może to być przypadek. Zverev ma ogromny talent i kto wie czy nie sprawi w pojedynku z Tomasem niespodzianki. Nie podejmę się typowania zwycięzcy za to over gemowy wygląda bardzo kusząco. Linia 39,5 nie jest jakoś szczególnie wygórowana.

Liczę na dobre widowisko. Potencjał obu panów jest spory i jeśli tylko zagrają na optymalnym poziomie może to być mecz dnia.

Alexander Zverev – Tomas Berdych: Powyżej 39,5 gemów @1,87

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB