Typy na tenis: Dubel na czwartek 25.08

Wczoraj Kvitova nie zawiodła, zagrała bardzo dobry mecz i wygrała.


Przed nami ćwierćfinały. Zapraszamy do ciekawego dubla!

Spotkanie Kvitova – Makarova powinno rozpocząć się po godz. 21:30, natomiast mecz Radwańska – Flipkens zaplanowano na godzinę 1:00.

Pozycja 1: Petra Kvitova – Ekaterina Makarova 1 @1,47

Kvitova wygląda na bardzo mocną. W meczu z Bouchard od stanu 1-3 w pierwszym secie wygrała kolejnych 10 gemów grając znakomity tenis. Świetnie funkcjonował return Czeszki.

Makarova wygrała w New Haven z Errani i Sevastovą. Rosjanka przeplata dobre mecze z gorszymi. Brakuje jej regularności.

W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Czeszka – 5/4. Wydaje mi się, że Petra jest w lepszej dyspozycji, jest pewniejsza siebie i widać, że bardzo zależy jej na obronieniu tytułu sprzed roku.

Pozycja 2: Agnieszka Radwańska (-4,5 gemy) – Kirsten Flipkens 1 @1,70

Radwańska wygrała w dobrym stylu z Ostapenko. Polka była zadowolona ze swojej gry i chciałaby utrzymać taki poziom w kolejnych spotkaniach.

Flipkens ma sporo szczęścia, bowiem Belgijka przegrała mecz w kwalifikacjach z młodą Kaylą Day, jednak znalazła się w głównej drabince jako „szczęśliwa przegrana”. W pierwszej rundzie pokonała 2-1 Bencic, a w kolejnej ograła 2-0 Garcie.

Flipkens gra ciekawy tenis. Posiada bogaty repertuar zagrań, lubi zmieniać rytm. Ze strony bekhendowej często uderza slice’m.

H2H 3-0 dla Radwańskiej. Polka gra ostatnio nieźle: Rozgromiła Petkovic, wygrała z Johanną Kontą. Widać, że forma powoli rośnie i skoro sama zawodniczka jest zadowolona ze swojej gry, to znaczy, że czuje się pewnie i jest świadoma swojej dyspozycji. Uważam, że Polka jest w stanie pewnie uporać się z Belgijką.

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 = AKO: 2,49

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB