Typy na tenis: Dubel na wtorek

Pozycja 1: Shuai Peng (+2,5 gema) – Venus Williams 1 1,85

Peng jest w tym sezonie w dobrej formie. Chinka to specyficzna zawodniczka, uderza ona oburącz zarówno forhend jak i bekhend. W poprzedniej rundzie pokonała w dwóch setach Radwańską.

Venus po znakomitym Australian Open przegrała gładko z Mladenovic, a w Indian Wells pokonała w trzech setach Jankovic, oraz w dwóch setach Safarova.

Shuai gra niewygodny tenis, często zmienia tempo. Williams popełnia błędy, ciężko jej będzie osiągnąć taką formę jak w Melbourne. Peng może pokusić się o wygraną, dlatego handicap gemowy do gry.

Pozycja 2: Juan Martin Del Potro – Novak Djokovic 2 1,35

 

Forma Djokovica daleka od życiowej, bądź tej do jakiej nas przyzwyczaił. Mimo wszystko to wciąż znakomity zawodnik, który może błysnąć w każdej chwili. Del Potro gra dobrze, serwis i forhend funkcjonują należycie, jednak bekhend prezentuje się nieco gorzej.

 

Panowie grali ze sobą kilka dni temu, w trzech setach lepszy był Novak. Serbski tenisista triumfował w Indian Wells w ostatnich trzech latach, bardzo lubi ten turniej. To właśnie tutaj Nole może powrócić do swojej wielkiej formy i nabrać pewności na korcie.

 

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 = AKO: 2,49

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…