Typy na tenis: Tripel na środę

Zapraszamy do dobrze wyglądającego tripla z Indian Wells.

Pozycja 1: David Goffin – Pablo Cuevas 1 1,33

Goffin rozgrywa bardzo dobry sezon. Co prawda ostatnio przegrał w pierwszym meczu w Acapulco z Querrey, jednak Amerykanin rozegrał turniej życia, więc można to zrozumieć.

Gra Belga to przede wszystkim regularny tenis, znakomita technika, przygotowanie fizyczne. Jest inteligentnym zawodnikiem.

Cuevas ograł tutaj Klizana i Fogniniego i to już spory wyczyn jeśli pod uwagę weźmiemy słabiutki bilans Urugwajczyka na hardzie – 54/60.

Goffin jest tutaj faworytem.

Pozycja 2: Karolina Pliskova – Garbine Muguruza 1 1,54

Pliskova rozpoczęła turniej od przegranej 1-6 z Puig, jednak potrafiła odwrócić losy rywalizacji, a w kolejnym meczu zwyciężyła z Begu.

Muguruza zmaga się z kontuzją kolana, która nie pozwala jej grać na maksimum możliwości. Ostatnio kreczowała z Bondarenko, wcześniej także kolano dawało jej się we znaki.

Hiszpanka gra ofensywny tenis, uderza mocno, zresztą podobnie jak Karolina. H2H 5/1 dla Pliskovej, widać, że odpowiada jej styl Muguruzy.

Forma Hiszpanki jest daleka od optymalnej, Karo jest w formie, na hardzie bilans 16/2 robi wrażenie.

Pozycja 3: Caroline Wozniacki – Kristina Mladenovic 1 1,33

 

Wozniacki gra dobry tenis, solidny, regularny. Mladenovic także jest na fali wznoszącej, jednak mam wrażenie, że jej styl idealnie pasuje Karolinie, która przebijając każdą piłkę będzie zmuszała rywalkę do błędu.

 

Mladenovic czasami popełnia błędy na korcie, często zagrywa skróty, które nie są dopracowane, a przeciwko świetnie biegającej Karo, drop shot musi być idealny. Więcej atutów ma po swojej stronie Wozniacki.

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 + Propozycja nr 3: AKO: 2,72